Angielski – nauka w Zielonej Górze

W English Town oferujemy angielski dla dzieci od 3 roku życia, młodzieży i dorosłych. Lekcje angielskiego w English Town dostosowane są do uczniów, ich potrzeb i zainteresowań. Cele nauki, metody pracy i styl uczenia się kursanta są omawiane przed rozpoczęciem zajęć. W naszej ofercie znajdują się zajęcia grupowe jak i indywidualne, dostępne we wszystkich kategoriach wiekowych.

 

angielski dla dorosłychZajęcia w małych grupach – Grupy liczą maksymalnie 8 osób. Główną zaletą tej formy nauki jest to, iż uczniowie mają możliwość wykonywania zadań w parach lub grupach. Ćwiczą język z różnymi osobami co ułatwia pokonywanie barier poza szkołą, przyzwyczaja do różnych akcentów oraz uczy strategii językowych. Ponadto lektor, z uwagi na małą liczbę kursantów, jest w stanie również poświęcić czas na indywidualną pracę z uczniami.   jak nauczyć się angielskiegZajęcia w mini grupach – Grupy liczą od 2-6 osób. Mini grupy łączą w sobie zalety zajęć indywidualnych i grupowych. Lektor poświęca wiele uwagi pracy indywidualnej z uczniami jak również może prowadzić ćwiczenia w parach lub małych grupach.
angielski dla dzieciZajęcia indywidualne – Są to zajęcia, których program jest idealnie przygotowany dla konkretnego ucznia. Lekcje indywidualne pozwalają na intensywny trening językowy, skupienie się na potrzebach ucznia czy też powtórzenie kłopotliwego materiału. To kursant decyduje czego, jak i kiedy chce się uczyć.   kurs angielskiegoZajęcia indywidualne z dojazdem – Zajęcia te dedykowane są uczniom, którzy nie mają możliwości dojazdu do Akademii. Nasz lektor dojedzie do domu ucznia ze wszystkimi niezbędnymi materiałami i pomocami dydaktycznymi.  

Podział uczniów na grupy i liczba lekcji w kursie zależą od poniższych kategorii wiekowych kursantów: