Nasze założenia i cele – nauka języka angielskiego

“Tell me and I forget. Teach me and I remember. Involve me and I learn.”

Benjamin Franklin

English Town to nowoczesne miejsce nauki języka angielskiego w Zielonej Górze. W Akademii nauczanie jest dla nas pasją, która daje nam dużo radości i satysfakcji. W przygotowanie zajęć wkładamy wiele wysiłku tak aby lekcje były różnorodne a uczniowie zaangażowani. Efekt jest taki, iż zaciekawiony uczeń skupia się na przyjemnej czynności a języka uczy przy okazji. Kameralna i przyjazna atmosfera sprzyja rozwijaniu umiejętności językowych i pokonywaniu barier. U nas każdy kursant chętnie bierze udział w zajęciach i… mówi po angielsku! Ważnym elementem wszystkich lekcji są konwersacje, odgrywanie ról czy też gry językowe dzięki czemu uczniowie lepiej radzą sobie w używaniu języka poza Akademią Języka Angielskiego English Town.      

Nasze indywidualne podejście do uczniów pozwala się nam skupić na mocnych i słabych stronach podopiecznych. Dlatego też każdemu kursantowi poświęcamy czas, służymy radą i monitorujemy jego postępy w nauce angielskiego. Zależy nam aby kursy językowe w English Town wyróżniały się jakością dlatego do nauczania angielskiego podchodzimy kompleksowo.

 

angielski zielona góra Nie bez znaczenia jest to, iż posiadamy 10-letnie doświadczenie w nauczaniu języka angielskiego zarówno dzieci, młodzieży jak i dorosłych. Przekłada się to na ogromny bagaż umiejętności i pozwala nam odpowiednio dostosować metody i techniki pracy do waszych potrzeb. Wiemy o tym doskonale, iż każdy uczeń ma inne predyspozycje do nauki a wiec planujemy zajęcia w taki sposób aby wzrokowcy, słuchowcy oraz kinestetycy wynieśli z nich jak najwięcej. W Akademii Języka Angielskiego English Town mamy do waszej dyspozycji dwie przytulne sale, które wyposażyliśmy w tradycyjne, innowacyjne i multimedialne pomoce dydaktyczne takie jak: tablety, telewizory, podręczniki, książki, książki uproszczone, płyty CD, płyty DVD, gry planszowe, magnetofony, programy multimedialne, zabawki, maty i gry edukacyjne, maty podłogowe oraz rekwizyty. Wszystko to ułatwia i umila uczniom naukę języka gdyż wykorzystanie różnorodnych pomocy dydaktycznych jest kluczem do osiągnięcia sukcesu w uczeniu się angielskiego.    

 

Nazywam się Beata Idzikowska. Od ponad dekady uczę języka angielskiego. Ukończyłam studia magisterskie na kierunku filologii angielskiej na Uniwersytecie im. A. Mickiewicza w Poznaniu. W trakcie pracy zawodowej miałam okazję uczyć dzieci już od 4 roku życia, młodzież i osoby dorosłe. Prowadziłam zajęcia indywidualne i grupowe, przygotowywałam uczniów do egzaminów gimnazjalnych i maturalnych czy do tego aby mogli swobodnie porozumiewać się w pracy lub na wakacjach. W swojej pracy kieruję się następującą zasadą” „Sekretem edukacji jest szacunek do potrzeb ucznia”. Tak więc zadaniem nauczyciela jest umożliwienie uczniowi rozwoju, wspieranie jego edukacji i… radość z postępów.  
Nazywam się Joanna Braun i jestem magistrem filologii angielskiej. Obecnie studiuję również psychologię, która jest moją ogromną pasją. Angielskiego uczę od 8 lat. Mam doświadczenie w prowadzeniu zajęć dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Jestem osobą kreatywną, pełną energii, zawsze uśmiechniętą i pozytywnie nastawioną. W mojej pracy jako lektor angielskiego skupiam się na tym, aby rozbudzić motywację wewnętrzną ucznia. Pomagają mi w tym różnorodne techniki pracy oraz materiały dydaktyczne. Chęć do nauki, zadowolenie, zaangażowanie – to już połowa sukcesu gdy uczymy się angielskiego.